روایت جالب چارلی پوت از شکلگیری آهنگ مشترک با سلنا گومز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چارلی پوت که پیشتر آهنگ مشترک We Don't Talk Anymore را با سلنا منتشر کرده بود، در مصاحبه با مجله بیلبورد درباره این این همکاری و فرایند شکلگیری آن صحبت کرد. او گفت ما برای اولین بار به واسطۀ تیلور سویفت پس از مراسم MTV یکدیگر رو ملاقات کردیم. فکر می کنم که همان جا بود که گفتم «یک وقت باید یک کاری بکنیم». من این حرف را تقریبا به تمام افرادی که با آنها ملاقات می کنم می زنم، چون باورم نمی شود که در جایگاهی باشم که افراد بخواهند با من همکاری بکنند. با خب حقیقتش اصلا فکر نمی کردم که یک چنین همکاری ای با سلنا قرار است اتفاق بیفتد.

فکر می کنم حدودا یک چهار ماهی گذشته بود که موقعیت این کار آن هم به شکلی عجیبی جور شد. دموی آهنگ We Don't Talk Anymore را که کاملا توسط خودم اجرا شده بود از طریق FaceTime برایش ارسال کردم. بعد شنیدن دمو گفت که به آهنگ علاقه مند است و تحت تاثیر آن قرار گرفته. من هم گفتم که این کار را می توانیم دو تایی انجام بدهیم. اکثر افراد به نوعی با مضمون عاطفی این آهنگ هم ذات پنداری می کنند و برای خودم و سلنا هم این امر صادق بود که همین امر اتفاقا باعث شد که موقع اجرا خیلی واقعی و صادقانه از آب در بیاید.

سلنا در لاس وگاس بود و از همانجا خودش را به خانه اجاره ای من آن در موقع در هالیوود هیلز رساند. حدودهای ساعت 2 صبح رسید و بخشی که مربوط بهش بود را در یک کابین ضبط موقت در کمد دیواری ضبط کرد. اصلا و ابدا وضعیت جالبی نبود. من صبح روز بعد می بایست می رفتم لندن؛ یک خرده هم خمار بودم چون تازه از یک پارتی برگشته بودم. اما چاره ای نبود و همان شب می بایست همه صداها رو ضبط می کردم. انجام یک چنین کارهایی ساعت 5 صبح واقعا خیلی چالش برانگیز و مشکل بود. اما وقتی روز بعد از خواب بیدار شدم و بهش گوش کردم حس کردم که واقعا ارزشش را داشته. چون واقعا صدای سلنا عالی شده بود.

روایت جالب چارلی پوت از شکلگیری آهنگ مشترک با سلنا گومز
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 0 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 13:12

برچسب‌ها :

...
نویسنده : عباس بازدید : 4 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 13:15

close
تبلیغات در اینترنت